Znamy się na nieruchomościach.
Danax to ludzie, którzy znają się na krakowskim rynku nieruchomości. W branży obecni jesteśmy od wielu lat i wiemy co zrobić, by skutecznie sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość. A przy tym jesteśmy pozytywnie nastawionymi do świata osobami, które chętnie Ci pomogą.

Po prostu – doradzimy Ci jak przyjacielowi!

Dlaczego warto poznać naszych ekspertów od nieruchomości?

  • Już od progu powitamy cię uśmiechem, dobrym słowem, zaproponujemy kawę i zrobimy wszystko, by stworzyć przyjazny klimat – w myśl zasady, że dobra atmosfera jest początkiem udanych transakcji.
  • Bez względu na to, czy chcesz kupić, sprzedać czy wynająć nieruchomość, zaproponujemy rozwiązania i narzędzia indywidualnie dopasowane do twoich potrzeb.
  • Zajmiemy się twoim przypadkiem profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem – po prostu włożymy wszystkie siły w to, by zająć się całym procesem za ciebie. Co wchodzi w zakres naszych działań?
Analiza stanu prawnego nieruchomości, pomoc w kompletowaniu dokumentacji.
Przygotowanie oferty, która będzie atrakcyjna zarówno pod względem treści (opis nieruchomości), jak i grafiki (wysokiej jakości zdjęcia i rzuty).
Obecność doradcy oraz jego pomoc na każdym etapie– od znalezienia/wystawienia na sprzedaż nieruchomości, po finalizację transakcji.
Skuteczne promowanie nieruchomości w różnych miejscach, w których bywają potencjalni klienci.


Pomożemy jak przyjacielowi.
Z doświadczenia wiemy, że transakcje związane z nieruchomościami to proces, który może potrwać nieco dłużej, a co za tym idzie – będzie wymagał od nas częstych kontaktów. Zależy nam na tym, byś podczas naszych rozmów czuł się tak, jakbyś rozmawiał z dobrym kolegą, który dzieli się z tobą swoją wiedzą. Dlaczego przywiązujemy do tego tak dużą wagę? Ponieważ w dobrej atmosferze sprawy toczą się zazwyczaj dużo sprawniej i skuteczniej.

Mamy na to dowody! Z naszego doświadczenia wynika, że jesteśmy w stanie skrócić czas sprzedaży/wynajmu nieruchomości nawet 4-krotnie, jednocześnie uzyskując za nią do 10% wyższą cenę.

Jednak dobra komunikacja to nie jedyne zalety naszego zespołu. Co możemy ci jeszcze zaoferować?
  • Doskonałą znajomość krakowskiego rynku nieruchomości, popartą doświadczeniem (ponad 30 lat na rynku).
  • Pasję i zaangażowanie, z jaką wykonujemy swoją pracę (po prostu lubimy to, co robimy).
  • Tysiące złotych wydane na promocję naszych ofert, w wielu różnych kanałach komunikacji.
  • Znajomość marketingu nieruchomości.
  • Kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne, które z przyjemnością wykorzystujemy na co dzień.
My znamy się na nieruchomościach, ty znasz swoje potrzeby – poznajmy się i porozmawiajmy o tym, jak najlepiej je zaspokoić.