Danax to biuro nieruchomości Kraków, które wyróżnia się nieszablonowym podejściem. Dla nas nie jesteś klientem, a przyjacielem, któremu chcemy znaleźć mieszkanie, dom lub lokal. Zależy nam, by każdy, kto zdecyduje się na naszą pomoc, znalazł wymarzone miejsce do życia lub pracy. Przecież zakup domu, mieszkania lub lokalu to poważny krok w życiu każdego człowieka. Dlatego też wybór musi być dobrze przemyślany, a formalności odpowiednio załatwione. Od tego właśnie jesteśmy my.

Danax – biuro nieruchomości Kraków z ofertą dla każdego

Nasza agencja nieruchomości Kraków proponuje ofertę dla każdego. Dla osób, które poszukują swojego gniazdka, proponujemy:

Jeżeli marzy Ci się budowa domu, to również pomożemy. Proponujemy działki na sprzedaż Kraków

Nie chcesz kupować nieruchomości? W takim razie w ofercie Danax znajdziesz:

Zgłoś się do nas! Chętnie pomożemy wybrać Ci idealne mieszkanie lub dom, w którym zamieszkasz. Największą radością dla naszej agencji nieruchomości w Krakowie jest uśmiech osób, którym pomagamy

Myślisz o własnej działalności i chcesz znaleźć dla niej idealną lokalizację? Skontaktuj się z nami! W ofercie znajdziesz lokalne na sprzedaż Kraków. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie miejsce dla Twojego biznesu, które będzie gwarancją sukcesu. Znamy miasto, jak nikt inny więc na pewno znajdziemy odpowiedni lokal.

Agencja nieruchomości Kraków – dlaczego my?

Danax to biuro nieruchomości Kraków, które ma 29 lat doświadczenia. Dzięki temu doskonale znamy krakowski rynek i dokładnie wiemy, gdzie szukać nieruchomości dla Ciebie. Doświadczenie jest ważne, jednak podejście jest jeszcze ważniejsze. Nasza agencja nieruchomości Kraków tworzona jest przez ludzi pozytywnie nastawionych do świata. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Od samego początku zarazimy Cię optymizmem, dzięki czemu współpraca będzie przebiegać w bardzo przyjaznych warunkach. Dodatkowo decydując się na pomoc naszej agencji nieruchomości w Krakowie, możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Zajmiemy się między innymi:

  • analizą stanu prawnego nieruchomości;
  • pomocą w kompletowaniu dokumentacji;
  • przygotowaniem profesjonalnej oferty, na którą składa się jej treść, wysokiej jakości zdjęcia i wirtualna wizyta wideo wykonana przez fotografa, a także rzuty nieruchomości;
  • mocnym promowaniem nieruchomości w różnych miejscach. 

Jednak to nie wszystko. Doradca z naszego biura nieruchomości w Krakowie będzie również Ci towarzyszyć na każdym etapie transakcji. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że coś pójdzie nie tak. 

Skontaktuj się z nami i znajdź dla siebie wymarzone lokum!