Poradnik kredytobiorcy


Planując zakup własnego mieszkania, domu czy działki i nie mając wystarczających środków na ten cel, zapada decyzja o zaciągnięciu kredytu hipotecznego.
 

Kiedy udać się po kredyt?

Zdecydowanie przed znalezieniem wymarzonej nieruchomości należy udać się do doradcy kredytowego lub kilku banków by zbadać swoją zdolność kredytową. Tylko wtedy zaczynając poszukiwania mamy już wiedzę na co nas stać i unikniemy niemiłych rozczarowań. Dodatkowo możemy uzyskać cenne wskazówki co dobrze zrobić i na co zwrócić uwagę podejmując decyzję którą będziemy związani na lata...
 

Co zyskujemy korzystając z niezależnego eksperta kredytowego?

Przede wszystkim wsparcie i opiekę doświadczonego doradcy, który przeprowadzi nas przez cały proces. Korzystając z jego usługi nie ponosimy dodatkowych kosztów dodatkowych, ani kredytowych, a zyskujemy nasz czas oraz zaangażowanie osoby, która umie poruszać się w tym trudnym temacie. Idąc do niezależnego eksperta:
– zdobędziemy wiedzę o swojej zdolności kredytowej
– uzyskamy dostęp do oferty wielu banków w jednym miejscu
– wyjaśni nam zagadnienia związane z kredytem i podpowie na co zwrócić uwagę
– uzyskamy informacje o możliwościach uzyskania kredytu w różnych bankach
– zostaniemy przeprowadzeni przez cały proces od złożenia wniosku do podpisania umowy kredytowej
Po podjęciu decyzji o zakupie konkretnej nieruchomości w jednym miejscu podpiszemy trzy wnioski kredytowe oszczędzając swój czas. W razie jakichkolwiek trudności doradca kredytowy wie, jak poruszać się w procedurach bankowych i pomoże nam je rozwiązać, by decydując się już na jedną konkretną ofertę móc spokojnie podpisać umowę kredytową.