Kupno lub długoterminowy wynajem mieszkania albo domu jest poważną decyzją, która najczęściej ma wpływ na co najmniej kilka najbliższych lat naszego życia. Warto więc dobrze ją przemyśleć.

Nasi doradcy świetnie zdają sobie z tego sprawę - w końcu większość z nich sama kiedyś przechodziła przez ten proces. Teraz, bazując na wieloletnim doświadczeniu, chętnie pomogą Ci urzeczywistnić własne marzenia o swoich czterech kątach.


Co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić?

Krok 1 - przygotowania

Najpierw spotkamy się aby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach. Zdiagnozujemy potrzeby, wynotujemy cechy przyszłego mieszkania, które są dla Ciebie szczególnie ważne. Na tej podstawie przygotujemy listę najlepszych ofert, a następnie zaprezentujemy je w najdogodniejszej dla Ciebie formie i terminie.

Krok 2 - doradztwo

Znamy się na krakowskim rynku nieruchomości, dlatego podpowiemy Ci, które oferty szczególnie warto rozważyć, a także jak postępować, by wynegocjować najlepsze warunki . Na tym etapie dokonamy również analizy stanu prawnego interesujących Cię nieruchomości.

Krok 3 - decyzja i formalności

Kiedy wybierzemy najlepszą ofertę i potwierdzimy warunki zakupu, pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania. Współpracujemy z doświadczonym ekspertem kredytowym, który przeanalizuje dla Ciebie oferty wielu banków i doradzi Ci tę najkorzystniejszą. Zajmiemy się też wszelkimi formalnościami, m. in. sporządzeniem umowy przedwstępnej, umowy końcowej, zebraniem dokumentacji dla banku oraz przekazaniem nieruchomości protokołem zdawczo-odbiorczym.

Krok 4 - finalizacja

Będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie transakcji – aż do momentu, w którym odbierzesz klucze!